شرط عجیب یک هنرپیشه مشهور برای مصاحبه

جهان: آقای ب. الف، که این روزها دوران پرکاری را در تلویزیون،سینما و شبکه ویدیویی پشت سر می گذارد برای مصاحبه شروط عجیب و غریبی را تعیین کرده است.

این هنرپیشه که به مدد حمایت مطبوعات به شهرت رسیده است در پاسخ به درخواست یک خبرنگار برای گفت و گو گفته است:من فقط با مجلات رنگی آن هم به شرطی که عکس من را بزرگ و بطور کامل روی جلد خود چاپ کنند مصاحبه می کنم.

بنا براین گزارش،آقای “الف” همچنین عنوان کرده است که چون من سالها برای بدست آوردن این شهرت زحمت کشیده ام! از آنجا که در این سال ها رابطه خوبی با خبرنگاران نداشتم سعی می کنم اگر مصاحبه ای انجام می دهم چیزی هم از آن مصاحبه، عاید خودم شود!

۲۷ مهر ۱۳۸۹

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.