شرکت دکتر احمدی‌نژاد در مراسم افتتاحیه‌ی بازی‌های آسیایی

دکتر محمود احمدی‌نژاد، رییس جمهور صبح امروز برای شرکت در پانزدهمین دوره‌ی بازی‌های آسیایی به دوحه‌ی قطر رفت.به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، رییس جمهور پیش از ترک تهران در جمع خبرنگاران روابط بین دو کشور را مناسب ارزیابی کرد و افزود: با توجه به همسایگی دو کشور و اهمیت منطقه خلیج فارس لازم بود به این کشور سفر کنم و بنا به دعوت رسمی امیر قطر این سفر انجام می شود.
احمدی نژاد بیان داشت :چند سند همکاری در جریان سفر امیر قطر به ایران به امضاء رسیده بود که در جریان سفر خود براجرایی شدن آنها تاکید خواهیم کرد.
وی ادامه داد: در این سفر یک روزه دیدارهای دوجانبه با سران کشور قطر انجام می‌شود و همچنین دیدارهای چندجانبه‌ای نیز خواهیم داشت.

وی با بیان این که در این سفر همچنین در مراسم افتتاحیه پانزدهمین دوره‌ی بازی‌های آسیایی دوحه شرکت خواهد کرد، ادامه داد: دیدار با ورزشکاران تیم‌های ملی ایران و دیدار با ایرانیان مقیم از دیگر برنامه‌های این سفر است.وی از بازیهای آسیایی بعنوان یک رویداد ورزشی بسیار مهم در آسیا نام برد و گفت: ورزشکاران رشته‌های مختلف ورزشی آسیا در این بازیها توانمندی‌های خود را در ورزش ، فرهنگ و اخلاق به نمایش می‌گذارند.
رییس جمهوری با بین این که ورزشکاران ایرانی شرکت‌کننده در این رویداد بزرگ ورزشی سفیران فرهنگی و اخلاقی ایران هستند، افزود:جوانان ورزشکار ایرانی که با نام ایران و پرچم ایران در این رویداد ورزشی شرکت می‌کنند معرف فرهنگ غنی ایرانی و اخلاق اسلامی هستند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 22
  • ۱۱ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.