شرک چیست؟ آیا خداوند گناه شرک را نخواهد بخشید؟شرک به معناى شریک قرار دادن براى خداوند است. شرک داراى اقسام و مراتبى است و این که خداوند مى‏فرماید: إِنَّ اَللَّهَ لا یَغْفِرُ أَنْ یُشْرَکَ بِهِ‏{w1-7w}{I4:48I}*/}. منظور نفى آمرزش بدون توبه است؛ زیرا در مواردى ممکن است برخى از گناهان بدون توبه نیز آمرزیده شود. ولى مشرک تا توبه نکند و از شرک بیزارى نجوید، مورد آمرزش واقع نخواهد شد. اما این که تمامى اعمال مشرک نابود مى‏گردد، به خاطر آن است که عقاید انسان نقش زیربنا و زیرساخت در رفتارها را دارد و با تخریب بنیان، به طور طبیعى روبناها نیز فرو مى‏ریزد. براى آگاهى بیشتر ر.ک: عدل الهى، شهید مطهرى.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 35
  • ۲۴ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.