شمخانی: تروریست خواندن ایران تأثیری در دفاع ایران از ملت‌‌های منطقه ندارد

شمخانی: تروریست خواندن ایران تأثیری در دفاع ایران از ملت‌‌های منطقه ندارد

شمخانی: تروریست خواندن ایران تأثیری در دفاع ایران از ملت‌‌های منطقه ندارد

ایران > سیاست‌خارجی – همشهری آنلاین:
دبیر شورای عالی امنیت ملی، در واکنش به بیانیه اخیر وزارت امور خارجه آمریکا بیان کرد: این بیانیه هیچ تأثیری در سیاست جمهوری اسلامی ایران در دفاع از ملت‌‌های منطقه ندارد.

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از ایسنا، دریابان علی شمخانی در حاشیه همایش ملی روش‌‌های تحلیل اطلاعاتی در جمع خبرنگاران قرار دادن نام ایران در لیست تروریستی وزارت امور خارجه آمریکا را نشان دهنده سیاست یک بام و دو هوای غرب در مقابل تروریست دانست.

وی افزود: آمریکا امروز از داعش به عنوان ابزار استفاده کرده و از رژیم صهیونیستی دفاع می‌‌کند و راهبرد اصلی آن‌ها که سلطه‌گری و مقابله با جمهوری اسلامی ایران است. بنابراین، طبیعی است که ایران در لیست تروریستی وزارت امور خارجه آمریکا قرار بگیرد.

شمخانی خاطرنشان کرد: آمریکا سامان‌دهنده بعثی‌‌ها در زمان جنگ بود و صدام از گزارش‌‌های اطلاعاتی آواکس‌‌های آمریکایی استفاده می‌‌کرد و از سعودی‌‌ها پول می‌‌گرفت و از بندر برخی کشورهای منطقه برای انتقال تجهیزات خود استفاده می‌‌کرد. منافقین هم‌چنین به عنوان ستون پنجم کار بعثی‌‌های بدون یونیفرم لباس نظامی) را انجام می‌‌دادند اما آمریکا هرگز منافقین را در لیست گروه‌‌های تروریستی قرار نداد.

 

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 11
  • ۱۵ خرد ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.