شنیده ها از تمایل یک خواننده «لس آنجلسی» براى بازگشت به ایران

سامان، خواننده ایرانى که از دسته هنرمندان به اصطلاح «لس آنجلسی» به حساب مى آید، قصد دارد به ایران برگردد و در وطن به فعالیت اش ادامه بدهد.


به گزارش سرویس اخبار ویژه آریا، شنیده شده است که این خواننده پاپ اخیرا به تهران سفر کرده و تا اواسط ماه گذشته نیز در ایران بود. سامان در این مدت با مراجعه به مرکز موسیقى وزارت ارشاد، سعى در جلب رضایت مسئولان این نهاد و کسب مجوز فعالیت داشت.پیش از این هم خبرهایى در این رابطه شنیده مى شد، ولى گویا این بار قضیه جدى تر از گذشته است. تا آنجا که او حتى براى تهیه عکس روى جلد آلبوم مجازش اقدام کرده و در یکى از آتلیه هاى معروف تهران، مقابل دوربین نشسته است.طبق گفته هاى سامان، یکى از دلایل اصلى تصمیم اش براى بازگشت به ایران، «جو نامناسب کار در لس آنجلس» و «اختلاف او با تلویزیون هاى ایرانى و همچنین شرکت هاى تولیدکننده موسیقی» است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 111
  • ۱۳ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.