شوخی مرگبار خواهر، جان برادر را گرفت

دختر جوانی که در پی یک شوخی مرگبار، جان برادرش را گرفته بود، بازداشت شد و در بازجویی های پلیسی بیان کرد ناخواسته موجب مرگ برادرش شده است.
چند روز پیش یکی از مسوولان بیمارستانی در اصفهان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و از مرگ مشکوک پسر ۱۸ساله ای خبر داد.
به دنبال این تماس ، کارآگاهان جنایی اصفهان به بیمارستان اعزام شدند و در ادامه تحقیقات پلیسی دریافتند که مقتول ۱۸ ساله پس از شوخی با خواهرش در منزلشان ، در یکی از روستاهای توابع باغ بهاران ، با کارد میوه خوری مجروح شده و برای درمان به بیمارستان انتقال یافته ، اما بر اثر شدت جراحات وارده ، روی تخت بیمارستان جان باخته است.
به این ترتیب جسد مقتول به پزشکی قانونی انتقال یافت و خواهر وی به عنوان متهم به قتل بازداشت و به مرکز پلیس منتقل شد. دختر جوان که از مرگ برادرش بشدت ناراحت بود و گریه می کرد در اظهاراتش به پلیس گفت: روز حادثه با برادرم شوخی می کردم که میان ما دعوا و مشاجره اتفاق افتاد و یکباره با هم گلاویز شدیم.
برادرم سیلی محکمی به صورتم زد و من عصبانی شدم و با کارد میوه خوری ضربه ای به او زدم که نفهمیدم چه شد و بلافاصله او را بیمارستان رساندم ؛ اما او جان باخت.
بنابر این گزارش ، دختر نوجوان روز گذشته با قرار قانونی ، روانه بازداشتگاه پلیس شد تا پس از بازسازی صحنه حادثه ، روانه زندان شود.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 32
  • ۲۰ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.