شورای حکام آژانس نشست برگزار می‌‌کند

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از جام جم آنلاین ، اعضای شورای حکام براساس برنامه اعلام شده در این نشست مسائل مربوط به تایید برنامه‌‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران را برپایه قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل بررسی می‌‌کنند.

ایمنی و فناوری هسته‌ای در سال ۲۰۱۶، همکاری‌‌های فنی برای تقویت توان آمریکای لاتین برای جلوگیری از برخی بیماری‌‌های قابل انتقال و همچنین فعالیت‌‌های برنامه‌‌های اتمی در کره شمالی و سوریه نیز از دیگر موضوع‌‌های در دستور کار نشست چند روزه وین است.

نشست خـبـری یوکیا آمانو مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی نیز از جمله برنامه‌‌های حاشیه این نشست اعلام شده است.

براساس توافق تهران و ۱+۵ منجر به آغاز اجرای برجام درباره فعالیت‌‌های صلح آمیز هسته‌ای ایران، این پرونده از دستور کاری شورای امنیت سازمان ملل خارج و تحریم‌‌های مرتبط نیز لغو شد و فقط آژانس به عنوان نهاد تخصصی در چارچوب وظایف و قوانین و مقررات بین المللی در این زمینه فعالیت می‌‌کند.

منبع: تسنیم

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۳ March 2016 | 1:36 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.