شوهرم روی خطوط قرمز زندگی پا می‌‌گذارد!

پاسخ مشاور: در زندگی مشترک، دوست داشتن و دلبستگی، لازمه تداوم راه است ،اما در کنار آن تعهد به همسر نکته مهمی است که از جهات مختلف شرعی، اخلاقی، اجتماعی و حقوقی حکم صریح و روشنی دارد. به بیان دیگر در زناشویی طرفین به یکدیگر تعهد دارند که تحت هیچ شرایطی خیانت نکنند و همین، خط قرمز زندگی زوجین است.

شوهرم روی خطوط قرمز زندگی پا می‌‌گذارد!

شما باید در این موقعیت، به واکاوی و ریشه یابی دلیل این رفتار همسرتان که به گفته شما چندین و چند بار تاکنون از او سر زده است، بپردازید. بهتر است این کار را در حضور و با راهنمایی یک مشاور انجام دهید تا اگر همسر شما به هر دلیلی تمایلی ندارد که علت اصلی رفتار خود را به شما بگوید، بتواند آن را با مشاور و یا یک فرد مورد اعتماد در خانواده در میان بگذارد؛ به عنوان مثال شاید یکی از دلایل این رفتار او، عدم علاقه به شما باشد! نداشتن گرایش به داشتن فرزند -اگر از ناحیه وی باشد- نیز می‌ تواند دلیلی برای نپذیرفتن مسئولیت در زندگی و عدم تعهد به آن باشد.
به هر حال این دلایل باید به صورت دقیق مشخص شود و سپس با توجه به آن برای حل مشکل اقدام کرد. (علی براتی – کارشناس ارشد روانشناسی/ خراسان)


*انتشار مطالب خـبـری و تحلیلی رسانه‌‌های داخلی و خارجی در «جام جم سرا» لزوماً به معنای تایید یا رد محتوای آن نیست و صرفاً به قصد اطلاع کاربران بازنشر می‌‌شود.

مطلب بالا در حوزه موفقیت و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۷ June 2015 | 3:22 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 11
  • ۲۳ فرو ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.