شیرین کاریهای یک پسر هندی

 یک نوجوان هندی که قادر است با استفاده از بینی ، شیر به داخل مجاری تنفسی اش بکشد و سپس آن را از طریق چشم هایش بیرون بریزد به شهرت زیادی دست پیدا کرده است.
به گزارش آنانوا ، پراوین کومار سهراوات با استفاده از مجاری تنفسی اش شیر را به داخل استنشاق می کند و سپس آن را از طریق مجاری اشک خود تا فاصله ۱۲ فوت (۴ متر) به جلو می پاشد.
این شاهکار بامزه سبب شده است تا نام پراوین کومار در کتاب رکوردهای هندوستان موسوم به «لیمکا» به ثبت شود. لیمکا نسخه هندی و داخلی کتاب رکوردهای جهانی گینس است.
این پسر ۱۶ ساله کشتی گیر که از اهالی داریانپورکالان در نزدیکی دهلی نو است ، همچنین دارای رکورد ملی خوردن چیلی (لوبیای پر فلفل) در کوتاه ترین زمان است. او توانسته است ۱۷۰ پرس چیلی را در پنج دقیقه و هفت ثانیه بخورد.
این پسر فوق العاده همچنین مدعی است که می تواند بدون تحمل درد یک میخ را به دماغ خود بکوبد.
برادر پراوین می گوید که شیرین کاری های او الهام بخش بسیاری از مردم اطراف روستا شده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 21
  • ۱۳ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.