شیطنت توطئه آمیز گوگل درباره یک شهر ایران

سایت اینترنتى google maps در شیطنتى آشکار شهر تبریز در شمال شرق ایران را در بخش مربوط به جمهورى آذربایجان در این سایت معرفى کرده است.

به گزارش سرویس سیاسی آریا ، به نقل از واحد برون مرزی صدا و سیما، در این سایت فیلمى که توسط اداره کل سازمان ایرانگردى و جهانگردى استان آذربایجان شرقى به زبان فارسى در مورد معرفى تبریز تهیه شده / گنجانده شده است.


اما در کنار این فیلم در جملاتى به زبان انگلیسى تبریز به عنوان شهرى در به اصطلاح آذربایجان جنوبى معرفى شده است که هم اکنون در اراضى ایران قرار دارد!!؟ در پایان این جملات انگلیسى افزوده شده است: یاشا آذربایجان.


در بخش جمهورى آذربایجان در سایت google maps فیلمى نیز در مورد مناقشه قره باغ گنجانده شده است که در ابتداى این فیلم نقشه اى از به اصطلاح آذربایجان واحد و تقسیم آن به دوقسمت شمالى و جنوبى ترسیم شده است و بر روى آن به زبان انگلیسى توضیح داده مى شود که این اراضى آذربایجان واحد است که در نتیجه معاهده ترکمانچاى در سال ۱۸۲۸ و پس از جنگ ایران و روسیه به دوقسمت تقسیم شدو از آن پس بخش شمالى تحت اشغال روسها و بخش جنوبى تحت اشغال فارسها بوده است.


در این قسمت پس از این توضیحات نقشه جمهورى آذربایجان به عنوان کشور آذربایجان مستقل کنونى به نمایش درآمده و سپس گزارشى از مناقشه قره باغ پخش مى شود.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 15
  • ۲۸ آبا ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.