شکایت از مرده برای دریافت مهریه

زنی که ادعا می کند پسر فوت شده یک زن کرمانشاهی با او ازدواج کرده و باید مهریه اش را بپردازد ، برای روشن شدن حقیقت به دادسرای کرمانشاه احضار شد.
به گزارش خبرنگار جام جم ، چند روز پیش زنی به نام اقدس در دادسرای کرمانشاه ، از زنی به نام زینب که خود را عروس وی معرفی کرده و قصد گرفتن مهریه اش را دارد ، شکایت کرد. این زن در تشریح ماجرا به بازپرس پرونده گفت : پسرم مدتی قبل فوت کرده است.
چند روز پیش از دادگاه خانواده احضاریه برایم آمد ، مبنی بر این که عروسم به نام زینب از پسر فوت شده ام شکایت و تقاضای گرفتن مهریه اش را کرده است. از این موضوع بشدت شوکه شده بودم چراکه پسرم اصلا ازدواج نکرده بود بنابراین به دادگاه خانواده رفتم و با این زن جوان روبه رو شدم. او یک سند عقدنامه که امضای پسر فوت شده ام روی آن ثبت شده بود ، نشانم داد اما من اصلا این زن را نمی شناسم و او با این کار قصد کلاهبرداری دارد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 23
  • ۱۷ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.