شکایت فدراسیون فوتبال از برانکو


 
images/20060826/ivanco.jpg
 
سرانجام فاصله زمانی آخرین بازی ایران در جام جهانی (۳۱ خرداد) تا پایان قرارداد برانکو (۱۰ مهر) دردسرساز شد و فدراسیون فوتبال ایران از سرمربی سابق به فیفا شکایت کرد.
برانکو پس از پایان دیدارهای ایران در جام جهانی به دوستان خود در ایران سفارش کرد وسایل او را از هتل گلشهر به کرواسی بفرستند که این خواسته اجابت شد. حتی قول ماه گذشته او برای سفر به تهران نیز عملی نشد تا مسوولان فدراسیون فوتبال از سرمربی سابق به فیفا شکایت کنند. مسوولان فدراسیون فوتبال معتقدند برانکو موظف بوده برای مشخص شدن تکلیف زمان باقیمانده قراردادش به تهران سفر کند. کمیته انضباطی فیفا نیز پس از دریافت شکایت ایران ، تا ۱۴ شهریور به این مربی اولتیماتوم داده تا تکلیف خود را با فدراسیون فوتبال ایران مشخص کند. کیومرث هاشمی ، سرپرست فدراسیون فوتبال در این باره به ایسنا می گوید: مخالفت برانکو برای سفر به تهران پرسش هایی را برای ما ایجاد کرد و ما هم بر اساس وظیفه قانونی خود شکایتی علیه او به فیفا ارسال کردیم. فدراسیون از پول بیت المال برای این مربی هزینه کرده بود بنابراین ما باید او را مجبور می کردیم برای مشخص شدن وضعیت زمان باقیمانده قراردادش به تهران بیاید که به درخواست ما جوابی نداد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 16
  • ۰۶ شهر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.