شگرد شیادها برای سرقت تلفنهای همراه


 
images/20071026/mobile.jpg
 
:مرد شیادی که پس از ۱۲ روز آزادی از زندان ، با شگردی تازه تلفن همراه رانندگان آژانس را سرقت می کرد، دستگیر شد.
به دنبال چندین فقره شکایت مردمی در کلانتری ۱۳۰ نازی آباد، در تحقیق از شاکیان معلوم شد، مالباختگان رانندگان آژانس ها هستند که پس از سوار کردن یک مسافر، وی به بهانه این که تلفن همراهش شارژ ندارد، از راننده می خواهد تلفن همراهش را در اختیار او قرار دهد و پس از گرفتن تلفن همراه ، به یکباره متواری شده است.


آغاز تحقیقات


با افزایش این شکایت ها، به دستور سرگرد قربانی ، رئیس کلانتری ۱۳۰ نازی آباد یک تیم ویژه از ماموران جستجوی گسترده را برای دستگیری این سارق آغاز کردند و سرانجام پس از اطلاع رسانی به مراکز کرایه خودرو در حوزه استحفاظی کلانتری ، هنگامی که این فرد بار دیگر با مراجعه به یک آژانس قصد کرایه خودرو را داشت ، از سوی ماموران انتظامی دستگیر شد.
با انتقال متهم به کلانتری ، وی خود را محمدرضا معرفی و عنوان کرد ۱۲ روز پیش از زندان آزاد شده و تاکنون در چندین مرحله تلفن همراه رانندگان را سرقت کرده است.
متهم در خصوص جرم قبلی خود گفت: پیش از این نیز با کرایه خودرو از آژانس ها مقابل داروخانه ها متوقف می شدم و پس از خرید مقداری دارو خطاب به راننده عنوان می کردم ، مبلغ دارو ۷۰ هزار تومان شده و من ۳۰ هزار تومان کسر آورده ام و با دریافت این مقدار پول از راننده و جا گذاشتن دارو در خودرو برای اعتماد بیشتر متواری می شدم.
با اعتراف متهم به سرقت ، در مرحله بعدی خریدار اموال مسروقه نیز در حوالی میدان امام خمینی هنگامی که برای خرید گوشی های سرقتی در محل قرار حاضر شده بود، دستگیر شد.با تشکیل پرونده هر ۲ متهم برای ادامه تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفتند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 10
  • ۰۵ آبا ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.