ضدانقلاب ها در مرزهای عراق بر علیه ما برنامه های متعددی را طرح ریزِی کرده اند

 فرمانده انتظامی آذربایجان غربی در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی که با حضور فرمانده انتظامی کشور در ارومیه برگزار شد، گفت: به دلیل عدم استقرار دولت مستقل و با ثبات در عراق هیچ مرزبان و اراده دفاعی را در عراق در مقابل خود نمی بینیم.

به گزارش خبرنگار آریا از ارومیه، سردار حسن کرمی افزود: برای کنترل مرزهای عراق هیچ اقدامی نمی شود واین مرزها تبدیل به محل های امن برای عبور و مرور اشرار و قاچاقچیان مسلح شده است.


وی اظهار داشت: در این مرزها ضد انقلاب ها بر علیه ما برنامه های متعددی را طرح ریزی کرده اند و در حال حاضر ۱۴ ماهواره، ۱۲ رادیو و ۴۰ سایت مرتبط به ضد انقلاب ها، فضای استان را تحت پوشش قرار می دهند و اقدام به تحریکات قومی و طرح موضوعات مختلف اختلاف برانگیز می کنند.


وی اضافه کرد: وجود نیروهای (P.K.K) و شاخه فارسی آن پژاک در مرزهای استان یک نوع تهدید جدی محسوب می شود و ناامنی را در مرزهای ما به ارمغان می آورد.


وی قاچاق انسان در شمال استان، قاچاق سوخت در مرکزیت استان و قاچاق مشروبات الکلی به صورت سازمان یافته در جنوب استان را از معضلات پیش روی آذربایجان غربی اعلام کرد.


سردار کرمی گفت: با جلسات مختلفی که با مقامات ارشد نظامی دولت ترکیه برگزار کردیم آنها را مجاب کردیم که در نقاط کور مرزی خود که محل امن برای اشرار شده است پایگاه هایی را تشکیل دهند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 19
  • ۲۰ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.