ضرب و شتم زن محجبه عربستانی در فرودگاه مونیخ به دلیل حجاب

 زن عربستانی که برای معالجه به آلمان سفر کرده بود به دلیل عدم پذیرش بی حجابی، در فرودگاه مونیخ، مورد ضرب و شتم قرار گرفت.
به نوشته پایگاه اینترنتی العربیه، وی گفت: آماده سوار شدن به هواپیما بودیم که زن کارمندی پرسیدی چرا مقنعه اش را برنداشته. کارمند دیگری گفت باید آن را بردارد.
وی افزود: کارمند دیگری از گروه تفتیش نزدیکم شد و از من خواست حجابم را بردارم. قبول نکردم و گفتم دستگاهت را روی سرم ببر. عصبانی شد و داد و فریاد راه انداخت که توجه همه را به من جلب کند.
این زن عربستانی اضافه کرد: از او خواستم من را به اتاق خالی یا پرده ای ببرد. عصبانی شد و شروع کرد به ناسزا گفتن. آن وقت من را به اتاقی بردند و کاملا وارسی کردند.
به نوشته روزنامه عربستانی الوطن، وی گفت: داشتم سوار هواپیما می شدم که این کارمند به طرف همکارش رفت و با هم صحبت کردند. ناگهان و بدون هیچ مقدمه ای، همان مرد همکار، به من نزدیک شد و شروع به داد زدن کرد و مدام به کتف من می زد.
با خودم گفتم این جا آلمان است؟ و این همان دموکراسی است که این ها شعارش را می دهند؟

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 26
  • ۲۲ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.