عقرب‌ها ، تاکنون ۸۵ بار کودک دهدشتی را گزیده‌اند


 
images/20060513/insakt.jpg
 
کودک ۱.۵ ساله دهدشتی در یک ماجرای عجیب و حیرت‌آور ، روزهاست که با عقرب‌ها دست و پنجه نرم می‌کند و تاکنون ، ۸۵ بار به وسیله این حیوان ترسناک گزیده شده است.
خبرگزاری فارس ، تاکنون دو گزارش مفصل از سجاد که توسط عقرب‌ها گزیده می‌شود ، روی خروجی خود قرار داده است و از آن جا که او ، عموماً در بیمارستان بود ، امکان تهیه عکس از او برای خبرنگار فارس در یاسوج فراهم نشد اما در هفته‌ای که گذشت ، خبرنگار ما به ملاقات این کودک رفت و بالاخره موفق شد از او عکس بگیرد.
تصاویری که در گزارش تصویری گروه عکس می‌بینید ، ضرب المثل «نیش عقرب نه از ره کین است ، اقتضای طبیعتش این است» ، را به یادمان می‌آورد. آیا واقعاً عقرب‌هایی که سجاد ۱.۵ ساله را نیش می‌زنند ، با این کودک دهدشتی کینه‌ای دارند؟

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 27
  • ۲۵ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.