عکس های خاطره انگیز از دیروز و امروز ستارگان سینما

شاید چهره بازیگران مشهور سینما در آغاز کارشان و قبل از رسیدن به شهرت جهانی از یاد بعضی ها رفته باشد و فقط با تماشای دوباره نخستین فیلم های این ستارگان بتوان چهره جوانی آنها را به خاطر آورد. البته گاهی اوقات یافتن این فیلم ها دشوار است. این گزارش تصویری یک یادآوری برای افرادی است که چهره جوانی بازیگران مشهور را فراموش کرده اند. .


نیکلاس کیج با نگاهی مردد و تا حدودی هراسان. با گذشت زمان و در جریان حرفه بازیگری اش نیکلاس کیج نگاهی جسورانه یافته است.


تام کروز در ۲۰ سالگی چهره یک پسر آرام و گوش به فرمان خانواده را داشت که هیچ شباهتی با بعد از نقش آفرینی اش در فیلم Top Gun ندارد.


کاترین دونوو در فیلم چترهای شربورگ فقط ۲۰ سال داشت. او در آن زمان نمی دانست چه دوران درخشانی را در سینمای فرانسه و جهان در پیش رو دارد.


براد پیت اکنون تفاوت زیادی با جوانی کاریزماتیک دارد که در فیلم ۱۱ مرد اوشین نقش آفرینی کرده بود.


دمی مور در سال ۱۹۹۰ در فیلم روح با موهای کوتاه پسرانه. از آن زمان چهره این ستاره سینما تغییر زیادی یافته ، موهایش بلند شده و بارها چین و چروک های صورتش را به تیغ جراح سپرده است.


چهره سیلوستر استالونه در سال ۱۹۸۲ در فیلم فرار به سوی پیروزی ، البته در آن زمان ۱۰ سال از آغاز فعالیت سینمایی او می گذشت.


دیروز و امروز نیکول کیدمن .عکس ها به اندازه کافی گویای تغییر چهره این بازیگر بزرگ است.


رابرت دونیرو وقتی اسکورسیزی به او یکی از بهترین نقش های دوران بازیگری اش در فیلم راننده تاکسی را پیشنهاد داد ۳۳ سال داشت.


لئوناردو دی کاپریو همواره جوان تر از سن اش نشان داده است. این تصویر دی کاپریو در ۲۰ سالگی در سال ۱۹۹۳ و در فیلم زندگی این پسر است که در آن رابرت دونیرو نقش ناپدری اورا ایفا کرد.


آل پاچینو در سال ۱۹۷۲ در سن ۳۱ سالگی در نقش ویتو کورلئونه در فیلم پدر خوانده . او نیز مانند رابرت دونیرو سال های زیادی را در پیش رو داشته و خواهد داشت.

 

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.