علت رد پیشنهاد رئیس جمهوری ایران برای مناظره مستقیم با رئیس جمهوری آمریکا از نگاه احمدی نژاد

 دکتر محمود احمدی نژاد در دیدار مردمی خود در اجتماع پرشور ارومیه، علت فرار آمریکا از مناظره مستقیم با ایران را به خاطر فقدان منطق دانست.


به گزارش سرویس سیاسی آریا، رئیس جمهورى فرار آمریکا از مناظره مستقیم با ایران را به خاطر ترس آنان از روشن شدن حقایق دانست و تاکید کرد: علت فرار مدعیان جریان آزاد اطلاعات از مناظره مستقیم به علت فقدان منطق است.محمود احمدى نژاد رئیس جمهور صبح امروز در اولین دیدار مردمى خود در اجتماع پرشور ارومیه که در ورزشگاه تختى این شهر گرد هم آمده بودند، با بیان اینکه خداپرستان با همدلى از هیچ قدرتى جز خدا نمى هراسند گفت: همه قدرتها در مقابل خداوند پوچ و بى مقدار هستند و مومنین خواهان عزت، استقلال، آزادی، سربلندی، آسایش و پیشرفت براى همه ملتها هستند چون خداوند این گونه خواسته است.وى افزود: مشکلات امروز بشر یک ریشه بیشتر ندارد و آن ریشه وجود قدرتهایى است که تابع شیطانند و از خدا اطاعت نمى کنند. احمدى نژاد ادامه داد: آنان با پیشرفت و علم آموزى ملت ها مخالفتند و مى خواهند همه چیز در انحصار خودشان باشد. “آنان مدعى طرفدارى از آزادى هستند اما از دیکتاتورترین حکومتهاى دنیا حمایت مى کنند، زندانهاى مخوف و مخفى برپا مى کنند تلفن ها را شنود مى کنند، سانسور مى کنند و اجازه نمى دهند حرف آزادگان دنیا به گوش ملتها برسد.”رئیس جمهور با بیان اینکه این قدرتها با حق تعیین سرنوشت ملت فلسطین از طریق رفراندوم مخالف هستند و با مخالفت خود با طرح آتش بس در لبنان، اجازه کشتار و جنگ را مى دهند، اظهار داشت: وقتى به آنان پیشنهاد مى شود که بیایید در مورد ریشه مفاسد دنیا مناظره کنیم فرار مى کنند و مخالفت مى کنند، اما ما به آنها مى گوییم از چه چیزى مى ترسید آیا براى شعور ملتها ارزش قائل نیستید. ما مى توانیم بدون سانسور دیدگاههاى خود را بیان کنیم و ملتها خودشان قضاوت کنند.احمدى نژاد ادامه داد: مدعیان جریان آزاد با این پیشنهاد انقلابى مخالفت کردند و ما مى دانیم آنها از روشن شدن حقایق مى ترسند اما فرار آنان فایده اى ندارد. رئیس جمهور با بیان اینکه مردم دنیا از رفتار این قدرتها به شدت متنفرند و در هر جمعى با فریادهاى بلند تنفر خود را از رژیم استکبارى نشان مى دهند گفت: ملت ایران از پرچم داران صلح و آرامش در جهان است و اهل گفتگوى منطقى است اما این ملت حتى ذره اى زیر بار تضییع حقوق خود نخواهد رفت.وى افزود: آن خبرنگار آمریکایى وقتى در مصاحبه خود در مورد ریشه مشکلات از من پرسید به او گفتم که ریشه مشکلات در این است که سران آمریکا مى خواهند همه چیز را با زور اسلحه و بمب حل کنند اما امروز دوره اندیشه و منطق است و فرار آنان از مناظره مستقیم به علت فقدان منطق بوده است. احمدى نژاد تصریح کرد: امروز اندیشه و فرهنگ ملت ایران به صورت بسیار گسترده مورد استقبال مردم دنیاست و این فرهنگ جغرافیاى عالم را درمى نوردد.


خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 24
  • ۱۱ شهر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.