علت مرگ کودک ۲ ساله یزدی در انتظار نتیجه پزشکی قانونی

مسئول روابط عمومی مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان یزد در خصوص پرونده یونس قائمی کودک دوساله ای که پس از چند ساعت عمل ختنه جان باخته است بیان کرد: در این زمینه منتظر نظر پزشکی قانونی هستیم.

محمد جواد دهقانی روز یکشنبه در بیان کرد وگو با ایرنا افزود: والدین این کودک در ساعت ۱۲ روز پنجشنبه (۲۳ ادریبهشت ماه) برای عمل ختنه به بیمارستان شهدای کارگر (تأمین اجتماعی) مراجعه کردند که پس از انجام عمل کودک در صحت سلامت کامل از بیمارستان مرخص شد. 

وی با بیان اینکه برای انجام عمل یاد شده بیهوشی کامل صورت نگرفته بلکه بیهوشی بصورت موضعی بوده است اظهار کرد: ساعت ۱۴:۴۰ همان روز ۲۳ اردیبهشت ماه والدین فرزندشان را به بیمارستان آوردند اما هیچ علائمی حیاتی نداشت. 

دهقانی اضافه کرد: علت فوت این کودک مشخص نیست و تا زمانی که نتیجه پزشکی قانونی اعلام نشود هیچ نظری نمی توان داد. 

مسئول روابط عمومی مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان یزد یادآور شد: همچنین در بیمارستان شهدای کارگر کمیته ای تحت عنوان بررسی مرگ و میر وجود دارد پرونده این کودک هم بصورت وِیژه در دست بررسی است. 

یونس قائمی کودک دوساله یزدی است که در فضاهای مجازی علت فوت آن عمل ساده ختنه اعلام شده است. 

بیمارستان شهدای کارگر با ۲۵۶ تخت درمانی متعلق به سازمان تأمین اجتماعی است. 

هم اکنون ۱۴ بیمارستان دولتی در استان زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی فعالیت می‌ کنند که از این تعداد ۹ بیمارستان دارای بخش زنان و زایمان است. 

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۵ May 2016 | 8:39 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.