علت پیروزی اوباما بر هیلاری کلینتون

دانشمندان فرمول موفقیت سیاستمداران را مشخص کردند.

به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از روزنامه اینترنتی روسی ایزوستیا، محققان دانشگاه مینه سوتای امریکا معتقدند پیروزی سیاستمداران در انتخابات علاوه برمحتوای سخنان نها به زمان  هم بستگی دارد.


آنها با اشاره به این که نامزدها تا زمان انتخابات وقت زیادی را صرف ملاقات با رای دهندگان می کنند تاکید دارند زمان این دیدارها تاثیر زیادی بر تصمیم گیری رای دهندگان و بویژه کسانی دارد که در تصمیم خود دو دل هستند.


براساس این گزارش آکشای رائو و همکارانش اعلام کرده اند علت موفقیت باراک اوباما نامزد ریاست جمهوری امریکا را برهیلاری کلینتون رقیبش یافته اند.


به گفته آنها وی در سخنان خود بیشتر روی مفاهیم انتزاعی از قبیل امید، اصلاحات و عدالت تاکید دارد در حالی که هیلاری کلینتون برعکس بیشترین توجه را به مشکلات مشخصی از جمله جنگ عراق، وضعیت اقتصادی و اصلاح سیستم بهداشتی معطوف می کرده است و درحالی که سیاستمداران به خاطر توجه نکردن به جزئیات اوباما را مورد انتقاد قرار می دهند رای دهندگان از وی حمایت می کنند. 


این دانشمندان معتقدند مبارزه انتخاباتی مانند برنامه ریزی برای مرخصی است یعنی همانطور که انسان در زمان مرخصی ابتدا باید به نحوه گذران تعطیلات، زیبایی محیط و سایر مفاهیم انتزاعی توجه کند و سپس به مسائل جدی یعنی وسیله نقلیه و محل اسکان بپردازد یک نامزد انتخاباتی هم باید ابتدا روی مسائل انتزاعی تمرکز کند و با نزدیک شدن به موعد انتخابات به مسائل عملی وجدی بپردازد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 20
  • ۲۶ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.