علی آبادی: مذاکرات ما با فیفا به پایان رسیده است

رییس سازمان تربیت بدنی گفت: مذاکرات ما با فیفا به اتمام رسیده و توافق کردیم که اساسنامه‌ی جدید فدراسیون فوتبال را تغییر دهیم.محمد علی آبادی یک روز پیش از پایان مهلت فیفا به ایران برای اصلاح اساسنامه و برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)‏‏ به دوحه، با تاکید بر مطلب فوق اظهار کرد: در حال حاضر یک گروه از کارشناسان فوتبال در حال نوشتن اساسنامه‌ی جدید فدراسیون فوتبال هستند، این اساسنامه ‌باید با اساسنامه‌ی مادر فیفا مطابقت داشته باشد. با توجه به توافق ما با مسوولان فدراسیون جهانی، این که مهلت فیفا فردا به اتمام می‌رسد دیگر معنی پیدا نمی‌کند.رییس سازمان تربیت بدنی در ادامه در خصوص اعلام عنوان «جمهوری عربی ایران» توسط مجری مراسم توزیع جوایز وزنه‌برداری نیز گفت:‌ ما به صورت رسمی به این موضوع اعتراض کرده‌ایم و اگر دوباره این موضوع تکرار شود باز هم اعتراض خواهیم کرد.


وی با اشاره به ارزیابی خود از رشته‌های مختلف ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی دوحه تصریح کرد:‌ تا اینجا راضی هستم‏، در برخی از رشته‌ها ما می‌توانستیم به چند مدال طلا دست پیدا کنیم، ولی به خاطر برخی ناداوری‌ها موفق به انجام این مهم نشدیم. اگر آن چند مدال نقره ما به طلا تبدیل می‌شد مطمئنا در رنکینگ این بازی‌ها وضعیت بهتری می‌داشتیم. در جریان دیدار مهدی بی باک، تکواندو کار ارزنده‌ی کشورمان حتی مردم عادی نیز دیدند که چطور داوران حق وی را ضایع کردند.مهندس علی آبادی در ادامه خاطر نشان کرد: من از شنا و دوومیدانی خیلی راضی هستم. ربانی و حدادی عملکرد خوبی داشتند. در شنا ما هر چند به مدال دست پیدا نکردیم اما، نتایج بسیار امیدوار کننده بود. در سایر رشته‌ها نیز ما عملکرد نسبتا خوبی داشتیم.وی در پایان به خبرنگار ایسنا گفت: در رابطه با مشکلات داوری اکثر تیم‌های اعزامی اعتراضات زیادی را دارند، البته مسوولان تیم ها نیز در زمان لازم پیگیری‌هایی را نیز داشته‌اند اما، به دلیل برخی اعمال نفوذ‌ها در نهایت اعتراضات آنها به جایی نرسیده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 19
  • ۲۱ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.