علی دایی سینه خیز به زیارت امام کاظم رفت!!

 

سایت گل – خلدون ابراهیم، هافبک عراقی نفت تهران که روبروی پرسپولیس بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشت درباره این دیدار می گوید:« بازی خوبی انجام دادیم اما پرسپولیس استحقاق بیشتری برای کسب ۳ امتیاز داشت. به شخصه خوشحالم که جلوی دیدگان علی دایی بازی کردم چرا که او هم یک مربی بزرگ است و هم یک انسان متدین و دیندار»

به گزارش سایت گل، خلدون خاطره ای از حضور علی دایی در عراق تعریف می کند تا صحبتهای خود را اثبات کند:« فکر می کنم ۹ سال پیش بود که دایی همراه با تیم ملی ایران برای برگزاری دیدار مقدماتی جام جهانی به عراق سفر کرد. یکی دو روز پیش از موعد برگزاری بازی دایی همراه با دیگر بازیکنان تیم ملی ایران به زیارت صحن مبارک امام کاظم رفت. نوع زیارت دایی متفاوت از دیگر بازیکنان تیم ملی ایران بود. او به محض عبور از درب ورودی سینه خیز شد و با همین حالت تا صحن پیش رفت»
خلدون صحبتهایش را اینگونه ادامه می دهد:« در عراق همه این نوع زیارت دایی را فهمیدند و تحت تاثیر قرار گرفتند. روز بازی به همین دلیل ورزشگاه مملو از جمعیت شد. همه از دایی صحبت می کردند، او محبوب عراقی ها شده بود و در طول بازی مدام مورد تشویق قرار می گرفت. آن بازی را ایران برد و محبوبیت دایی بین عراقی ها چند برابر شد. همه استادیوم به تشویق دایی پرداختند و آنجا بود که پسر صدام دستور داد ماموران حاضر در ورزشگاه تماشاگران را تنها به دلیل تشویق اسطوره فوتبال ایران با باتوم بزنند.»


خلدون این موضوع را دلیل علاقه اش به دایی می داند و می گوید:« از همان زمان به دایی و دینداری اش علاقمند شدم و حالا خوشحالم که جلوی دیدگان او بازی کردم و البته او را از نزدیک دیدم»

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 1,465
  • ۲۲ آبا ۸۹
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.