علی کریمی برای دیدار سوریه به تهران نمی‌آید

علی کریمی برای دیدار ایران برابر سوریه به تهران سفر نخواهد کرد.


امیر قلعه‌نویی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: کریمی به دلیل مصدومیت برای دیدار ایران برابر سوریه به تهران سفر نمی‌کند اما، سایر لژیونرها یکشنبه‌ی هفته‌ی آینده برای حضور در دیدار مقابل سوریه به ایران خواهند آمد.


وی درباره‌ی علت غیبت مسعود شجاعی و حسین کعبی در تمرین امروز صبح تیم ملی گفت: شجاعی به سبب کسالت در هتل المپیک در حال استراحت است و حسین کعبی نیز که مصدومیت جزیی دارد زیر نظر پزشک تیم ملی در حال فیزیوتراپی و آب درمانی است.


قلعه‌نویی درباره‌ی شایعه‌ی دیدار دوستانه‌ی ایران برابر نیروی زمینی در روز پنجشنبه گفت: تا روز دیدار برابر سوریه تنها تمرین خواهیم کرد و دیداری تدارکاتی را تا آن بازی در برنامه‌ی کاری خود نداریم.


سرمربی تیم ملی درباره‌ی زمان اعلام لیست نهایی تیم ملی گفت: برای من لیست نهایی مفهومی ندارد چرا که به این مساله اعتقادی ندارم و بازیکنی را از تیم ملی حذف نخواهم کرد بلکه در روز بازی رسمی نام ۲۳ بازیکنی را که باید در تیم ملی بازی کنند را اعلام خواهیم کرد و از فردای آن روز تمام بازیکنان در تمرینات حاضر خواهند شد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 26
  • ۲۰ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.