علی کریمی مورد غضب ماگات واقع شد
به دلیل سفر به ایران


علی کریمی مورد غضب ماگات واقع شد


خبرگزاری فارس: علی کریمی، هافبک ایرانی تیم فوتبال بایرن مونیخ به علت حضور در بازی هفته قبل مقابل کره جنوبی، از ترکیب مورد نظر فلیکس ماگات خط خورد.


به گزارش خبرگزاری فارس، کیکر در تازه‌ترین شماره خود که روز دوشنبه (امروز) منتشر شد، ادعا کرد: این لژیونر برای همراهی تیم کشورش در بازی مقابل کره جنوبی مورد غضب ماگات، سرمربی بایرن واقع شد. به همین دلیل در دیدار برابر اشتوتگارت حتی به عنوان نیروی تازه نفس هم نتوانست بازی کند.
این نشریه نوشت: ماگات برای دیدار برابر اشتوتگارت نیاز به مردانی داشت که دست به انجام بازی جمعی زنند و از سرعت خوبی هم برخودار باشند. او ترجیح می‌دهد به عوض روکه سانتاکروز از وجود کریمی استفاده کند؛ اما این بازیکن به دلیل کند بودن در بازی دسته جمعی و سفر به ایران برای بازی مقابل کره جنوبی، از سوی ماگات از کادر بازیکنان خط خورد.
این نشریه در ادامه گزارش خود از بازگشت سباستین دایسلر به عنوان رقیب تهدیدکننده کریمی در خط میانی یاد کرد و عنوان داشت: با حضور دایسلر و رهایی وی از مصدومیت، فضای رقابت برای کریمی سخت‌تر می‌شود.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 30
  • ۳۰ آبا ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.