علی معلومات: آمادگی زیاد کار دستم داد!

علی معلومات آمادگی زیادش را دلیل ناکامی در رقابت های جودو بازی‌های المپیک پکن برشمرد!به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) از پکن، معلومات که در روز سوم بازی‌ها امیدهای زیادی برای بدست آوردن نخستین نشان کاروان ایران از بازی‌های المپیک بیست و نهم را داشت در دو رقابت آخر برابر حریفانش شکست خورد تا تنها به عنوان پنجمی بسنده کند.


معلومات در پایان رقابت با حریف برزیلی‌اش به خبرنگار ایسنا در پکن گفت: این نخستین المپیک من بود، المپیک میدان بزرگی است و من تجربه‌ی کمی داشتم، تنها به اشتباه خودم باختم، در حالی که از حریفم سرتر هم بودم یک لحظه غفلت باعث شد تا بازنده باشم.


معلومات درباره‌ی رقابتش با حریف ژاپنی که قهرمان جهان نیز هست گفت: با او مبارزه‌ی خوبی داشتم اما برای رسیدن به نشان غفلت کردم، فکر نمی‌کردم حریف برزیلی از این تکنیک ها استفاده کند، گمان می‌کردم او خسته است و برای همین هم او را دست کم گرفتم. در پایان با رضایت از زمین خارج نشدم می توانستم مدال بگیرم و شرمنده‌ی مردم شدم.


معلومات در پایان گفت: از نظر جسمی و روحی آماده بودم از نظر تنفسی هم کم نیاورده بودم ولی فکر می‌کنم آمادگی زیاد کار دستم داد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 16
  • ۲۰ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.