علی پروین کتاب خاطراتش را منتشر می کند

علی‌ پروین، اسطوره فوتبال ایران قصد دارد به زودی کتاب خاطرات و زندگی‌نامه خود را منتشر کند.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی پروین که در این کتاب به افشاگری درباره باشگاه پرسپولیس پرداخته است گفت:« در کتاب زندگی‌نامه‌ام، تمام ناگفته‌ها را درباره باشگاه پرسپولیس نوشته‌ام؛ حتی مسایلی که هرگز گفته نشده و زوایای ناشناخته فوتبال ایران را به رشته تحریر در آورده‌ام.»

پروین ادامه داد:« این کتاب،‌ داستان زندگی من از دوران کودکی تا به امروز را شامل می‌شود و من در این کتاب به تشریح زندگی فوتبالی و غیر فوتبالی خود پرداخته‌ام.»


کاپیتان و مربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس افزود:« هرچه را که از سن ۱۶ سالگی در فوتبال ایران شاهد بوده‌ام، در کتابم نوشته‌ام و اگر می‌خواهید بدانید که تا چه‌ اندازه واقعیت‌ها و ناگفته‌های فوتبال ایران در آن آمده است،‌ پیشنهاد می‌کنم هر وقت که کتابم منتشر شد، آن را بخوانید تا متوجه شوید که همه چیز را درباره فوتبال ایران به ویژه تیم پرسپولیس نوشته‌ام.»


گفتنی است، پانزدهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران ۲۴ آبان‌ماه تا یکم آذرماه سال جاری در تهران و سراسر کشور برگزار خواهد شد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 26
  • ۲۲ آبا ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.