عکس: تیپ متفاوت ترانه علیدوستی به مناسبت ماه محرم

ترانه علیدوستی در سال پیش یک نمایش ویژه با نام روز حسین(ع) را برای ماه محرم آماده اجرا داشت که در این نمایش نقش یک زن فداکار برای همسرش را بازی می کرد.به گفته ترانه علیدوستی این نمایش یکی از بهترین کارهای تئاتر او بوده است.ولی امسال به دلایل مختلف او نتوانست برای اجراهای ویژه ماه محرم نقشی را آماده کند.


ترانه علیدوستی در این مورد که چقدر دوست دارد در ماه محرم در کارهای تئاتر حضور داشته باشد می گوید:من واقعا برای ماه محرم و سوگواری اما حسین (ع)ارزش خاصی قائل هستم.سال پیش اجرای روز حسین(ع) به من پیشنهاد شد که واقعا نمایش خوبی بود ولی امسال به دلیل اینکه نمایش جالبی به من پیشنهاد نشد احساس خلا می کنم چون دوست داشتم برای این روز های عزیز که سینما در سکوت هستش یک نمایش ویژه با مناسبت ایام محرم داشتم و اجرا می کردم.


https://www.filedownloader.ir/wp-content/uploads/2012/08/pc9e7b3341ffd12573a395202ad0218c2f_taranehalidosti02.jpgعکسی از ترانه علیدوستی با شال سبز


https://www.filedownloader.ir/wp-content/uploads/2012/08/pcb3eb72c7af246ce3bb7e3b7d9d3d5bfd_taranehalidosti01.jpg

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.