غذایی که در خانه طبخ می شود ، سالم تر است!


 
images/20061205/iran-food.jpg
 
جام جم آنلاین : متخصصان تغذیه می گویند افرادی که غذای طبخ شده در خانه را به غذای بیرون ترجیح می دهند ، کیفیت تغذیه خود را بهبود می بخشند.
به گزارش نیوز دیلی ، محققان دانشگاه مینسوتا با ارزیابی عادات غذایی بیش از ۱۵۰۰ فرد ۱۸ تا ۲۳ ساله دریافتند اکثر جوانانی که تهیه و مصرف غذای خانگی را ترجیح می دهند ، زنان هستند اما حتی در میان این افراد نیز ، بسیاری به توصیه های غذایی عمل نمی کنند.
محققان می گویند کسانی که مواد اولیه غذایی را تهیه کرده و با آن غذای مطلوب خود را در خانه طبخ می کنند به خوبی از کیفیت مواد و نحوه پخت آن آگاهند و می توانند با اطلاع از اصول تغذیه سالم ، غذای کاملا بهداشتی و سالمی را فراهم کرده و به این ترتیب به ارتقاء تغذیه خود و افراد خانواده کمک کنند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 22
  • ۱۵ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.