غرق شدن مرد ۵۵ ساله در استخر مزرعه خود

غرق شدن مرد ۵۵ ساله در استخر مزرعه خود

بخشدار مرکزی چناران از غرق شدن مرد ۵۵ ساله‌ای در حوالی روستای بقمچ خـبـر داد.

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از ایسنا، حسین غریب گفت: در پی اعلام مفقودی شخصی با هویت غلامعلی دارابی، ۵۵ ساله اهل بقمچ، خانواده وی به پاسگاه محل اطلاع دادند.

وی افزود: نیروهای انتظامی در بازدید از مزرعه کشاورزی او در مزرعه گز در ۸ کیلومتری بقمچ با شواهدی از دسته لباس و کفش وی در محدوده استخرآب کشاورزی باغ مواجه شدند.

غریب ادامه داد: نیروهای محلی و انتظامی با هماهنگی نیروهای امدادرسان و آتش‌نشانی را به محل اعزام نمودند.

بخشدار مرکزی چناران بیان نمود: پس از دو مرحله جستجو، جسد مرحوم توسط گروه نجات غواصی مشهد و با همکاری آتش‌نشانی گلبهار و چناران و عوامل محلی ساعت ۱۲ ظهر عید مبعث از عمق بند خاکی پیدا و به بیرون منتقل شد.

غریب گفت: علی‌رغم حضور کارشناسان قضایی و انتظامی حاضر در محل، با هدف روشن شدن دقیق نحوه مرگ، جسد برای تشریح به پزشکی قانونی منتقل شد.

وی ضمن تسلیت به خانواده مرحوم، از همه باغداران و کشاورزان درخواست نمود با توجه به تعدد بالای استخرها و بندهای کشاورزی در حوزه چناران، اقدامات حفاظتی و ایمنی از دسته حصارکشی و تور و تابلوهای اطلاع‌رسانی در پیرامون استخرها و بندها را اعمال کنند.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۷ May 2016 | 10:42 am منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.