«غیرمحرمانه» مسعود رسام در دست تدوین است‌

برای شبکه تهران‌

«غیرمحرمانه» مسعود رسام در دست تدوین است‌

جام جم آنلاین: با پایان تصویربرداری سریال «غیرمحرمانه»، مراحل فنی این سریال برای رسیدن به پخش آغاز شده است. فریدون جان بزرگ و امیر ادیب پرور مشغول تدوین و میکس کار هستند و تاکنون تدوین ۵ قسمتش را هم تمام کرده‌اند.به گزارش خبرنگار ما، این سریال را مسعود رسام براساس فیلمنامه‌ای از رضا مقصودی در ۱۳ قسمت
۴۵ دقیقه‌ای کارگردانی کرده و تهیه‌کنندگی آن را هم سید امیر پروین‌حسینی به عهده دارد. محمد محمدعلی هم بزودی ساخت موسیقی این سریال را شروع می‌کند.


بازیگران اصلی کار هم یوسف تیموری، فریبا نادری، سحر ولدبیگی، ندا مقصودی و سعید پیردوست هستند.  رضا توکلی، فلور نظری، مهران رجبی، مهرداد ضیایی، رضا بنفشه‌خواه، عباس محبوب، سوسن مقصودلو، ندا قربانی و بهروز بقایی از بازیگران دیگر کار هستند.

«غیرمحرمانه» حکایت افسر پیر و بازنشسته‌ای است که خودرویی طراحی می‌کند که به هیچ وجه از خواسته‌ها و دستورات غیرقانونی راننده‌اش پیروی نمی‌کند و حاضر نیست برخلاف قوانین راهنمایی و رانندگی عمل کند. مثلا به هیچ عنوان در جایی که تابلوی «توقف ممنوع» نصب شده، نمی‌ایستد.

همین ویژگی باعث می‌شود صاحبان این خودرو از دست آن خسته شوند و تصمیم بگیرند آن را بفروشند. ولی این تازه آغاز ماجراست. شخصیت اصلی این سریال، جوان بیکاری به اسم نادر است که پس از مدتی در یک آژانس مسافرتی، کاری پیدا می‌کند و ایفای نقشش را یوسف تیموری به عهده دارد. فریبا نادری نقش شیدا دختر دانشجوی شهرستانی را بازی می‌کند که در جاهایی از قصه با نادر روبه‌رو می‌شود.

سحر ولدبیگی نقش پوپک، دختر کارخانه‌داری را ایفا می‌کند که به نحوی پای او هم به قصه باز می‌شود. ندا مقصودی در نقش مژگان، دوست شیدا هم کسی است که با او برای تحصیل به تهران آمده است. سعید پیردوست را هم در نقش رئیس آژانسی می‌بینیم که نادر در آنجا کار می‌کند.

همان طور که از طرح کلی قصه پیداست، سریال فضای طنزآمیزی دارد و رضا مقصودی که نگارش فیلمنامه «لیلی با من است» کمال تبریزی را در کارنامه‌اش دارد، تلاش کرده در هر قسمت از سریال با روایت داستان یکی از شخصیت‌هایی که صاحب این خودروی عجیب و غریب هستند، کار جذابی خلق کند.

«غیرمحرمانه» با مشارکت معاونت اجتماعی راهنمایی و رانندگی در گروه فیلم و سریال شبکه تهران تولید می‌شود.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.