فالنامه شیخ بهایی

روش استفاده از فالنامه
برای استفاده از فالنامه ابتدا باید یکی از موضوعاتی که در زیر آورده شده را انتخاب کنید بعد از وارد شدن به یک موضوع دو بیت شعر در بالای جدولی آمده است آنها را بخوانید نیت کنید و سپس چشمانتان را ببندید و دستتان را روی یکی از خانه های جدول بگذارید. یک کاغذ و قلم برداشته و آن حرف را یادداشت کنید و از آن حرف ادامه دهید و ۶خانه را بشمارید و حرف خانه ششم را نیز کنار حرف اول بنویسید.این کار را ادامه دهید تا وقتی که به انتهای جدول رسیدید،حالا کنار حرفهایی که تاکنون نوشته اید عدد۲ بگذارید که مشخص شود این حروف مربوط به بیت دوم است.سپس به اول جدول برگردید و دوباره شروع به شمارش و یادداشت حروف کنید اما این بار حروف را در خط بعد و باشماره ۱ به این معنا که اولین بیت است یادداشت کنید(البته به یاد داشته باشید اگر از انتهای جدول چند خانه ای شمرده نشده اند آنها را نیز در اول جدول به حساب آورید به این صورت که به انتهای جدول رسیده اید و مثلا حرف«د» را یادداشت کرده اید اما ۴خانه تا انتهای جدول باقی مانده بعد از این که حروف شماره ۲ تمام شد به خط بعد رفته و حروف شماره ۱ را بنویسید ولی آن ۴ خانه باقی مانده را نیز به حساب آورید یعنی از اول جدول ۲ خانه که گذشتید با ۴ خانه قبلی ۶ خانه حساب کنید و حرف این خانه را بنویسید) این کارها را ادامه دهید تا به حرفی که در ابتدای کار با انگشت انتخاب کرده اید برسید و در این قسمت کار شمارش تمام می شود.برای این که مطمئن شوید درست شمرده اید یک بار حروفی را که یادداشت کرده اید بشمارید باید۳۶ تا باشند.دراین قسمت شما باید بیت نهایی فال را از این حروف بدست آورید. برای این کار به دسته حروف شماره ۱ بروید.دور اولین حرف یک خط بکشیدو از آن حرف به بعد یکی در میان دور حروف خط بکشید و تا آخر حروف شماره ۲ این کار را انجام دهید.حال از حروفی که دور آنها خط کشیده اید سعی کنید کلماتی معنی دار بسازید(البته توجه داشته باشید نباید جای حروف را عوض کنید و به همان ترتیبی که حروف قرار دارند با آنها کلمه بسازید)وقتی بیت اول را ساختید بیت دوم را با حروفی که دور آنها خط نکشیده اید بسازید به این صورت فال کامل می شود.

برای مثال من این حروف را بدست آورده ام:

۲= و ا غ ب م ی گ ق ی ی ن ن

۱=ب ح ه ا ر ج ح ت ا ت ج م ت ی م ش ش و و د م ر ش و

بیت اول: بهر حاجت مشو مشو غمگین

بیت دوم: حاجتت می شود روا بیقین
توجه داشته باشید که ما می توانستیم این کار را به صورت کامپیوتری برای شما انجام دهیم و با یک کلیک شما را به بیت شعر برسانیم ولی درصورتی که خودتان با کمی حوصله و چیدن حروف کنار هم به شیوه صحیح، توانستید بیت شعر فال را بدست آورید برای شما لذت فراوانی حاصل خواهد شد.

روی یکی از موضوعات زیر کلیک کنید:

زندگانی چه عاقبت دارد؟

طلب حاجت است مقصودم

این تفأل برای نقل مکان

نیک یا بد بود مرا این کار؟

زین زن آیا عیان شود فرزند؟

نطفه باشد پسر و یا دختر؟

حال بیمار ما چه خواهد شد؟

این خبر راست است یا که دروغ؟

آنچه مفقود شد شود پیدا؟

حبسی آیا رها شود از بند؟

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.

 1. این که کار نمیکنه

 2. اصلا فایده نداشت

 3. in cheie baz eshteb dar miad asan horof ke dar miad hich maeni nemide

 4. salam

 5. باران :
  ۲۲ بهم ۹۰

  خیلی جالب وراحت بود.

 6. vai,hanuzam bavaram nemishe kheili ajib o jaleb bud,iekam sakhte vali age iekam deghat konin kheili rahat dar miad,vaaaaaaaaai,vaaaaaaaaaaaaghean meeeeeer30

 7. خیلی سخت بود عزیزم نتونستم

 8. ناشناس :
  ۲۵ آذر ۹۰

  من که به کل قاطی کردم

 9. نازنين :
  ۲۲ آبا ۹۰

  خیلی جالب بود ارزشه وقت گذاشتنو داشت مرسسسسسسسسسسسسسسسسی

 10. sakht bod computerish konid

 11. kheili sakhte age coputerish konin mamnon misham

 12. sakhte.kampiuterish konid.plz … bb

 13. ناشناس :
  ۰۵ شهر ۹۰

  age kamputerish konid mamnoon misham

 14. لطفا کامپیوتریش کنین خیلی سخته

 15. لطفا کامپیوتریش کنین خیلی سخته

 16. kheili sakhte lotfan computerish konid

 17. AGE BAKHSHE FALNAME SHEIKH BAHAIEO KAMPUTERI MIKARDID BEHTAR BUD