فتح‌الله زاده عضو هیئت مدیره استقلال اهواز است
شفیع زاده در گفت و گو با فارس:


فتح‌الله زاده عضو هیئت مدیره استقلال اهواز است


خبرگزاری فارس: مدیر عامل باشگاه استقلال تهران عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال اهواز است.


علی شفیع‌زاده با بیان این مطلب به خبرنگار خبرگزاری فارس گفت: درگیری و اختلاف ما با استقلال تهران بر سر مسئله فیروز کریمی همچنان پابرجاست؛ اما این مورد باعث نمی‌شود تمام پل‌های پشت سر را خراب کنیم و دوستی‌ها را از بین ببریم.
وی افزود: سه سال پیش حکم حضور علی فتح‌الله زاده در هیئت مدیره را صادر کردم و این حکم همچنان پابرجاست؛ اما برخی قصد شیطنت دارند.
رئیس هیئت مدیره استقلال اهواز تاکید کرد: امروز صبح با فتح الله زاده در خصوص این مسئله صحبت کردم. دو باشگاه با یکدیگر برادر هستند و باید قبل از اینکه کار به این جاها کشیده می شد، مشکلات را حل می‌کردیم.
وی تاکید کرد: اگر قرار است تفاهم‌نامه‌ای امضا شود، نباید این مسئله فقط برای رفع تکلیف و گمراه کردن مردم باشد. ۲ باشگاه باید در عمل ثابت کنند که برادر هستند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 6
  • ۲۲ آبا ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.