فدراسیون فوتبال مذاکره با مربی ایتالیایی را رد کرد

فدراسیون فوتبال ایران به طور رسمی ‌خبر حضور جوزفه ماتراتزی را تکذیب کرد. شب گذشته جوزفه ماتراتزی ـ سرمربی سابق تیم باری ایتالیا ـ مدعی شده بود که از سوی فدراسیون فوتبال ایران برای سرمربی گری تیم ملی ایران انتخاب شده است.او به خبرگزاری ایتالیا گفت: مسوولان فدراسیون فوتبال ایران با من برای حضور در تیم ملی ایران تماس گرفته‌اند و من هم به آنها پاسخ دادم که آماده‌ام و مشتاقم که در ایران کار کنم. من بازی ایران برابر سوریه را هم تماشا کردم. ایران بازیکنانی دارد که از مهارت‌های بالایی برخوردار هستند و خوشحال خواهم شد که به ایران بیایم.

در حالی سرمربی سابق لاتزیو از اظهار تمایل فدراسیون فوتبال ایران برای استخدام او خبر داد که فدراسیون فوتبال ایران این خبر را تکذیب کرد.

مهدی تاج نایب رییس فدراسیون فوتبال گفت: هیچ صحبتی با ماتراتزی نداشته‌ایم و ما این خبر را تکذیب می‌کنیم. اما اینکه او برای حضور در تیم ملی ایران ابراز علاقه کرده نشان می‌دهد که مربیان بسیاری حاضرند که به ایران بیایند و این مساله نشان دهنده جایگاه تیم ملی ایران است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 10
  • ۰۸ اسف ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.