فدراسیون تکذیب نمود؛ ظریف نامه ای به AFC نداده

فدراسیون تکذیب نمود؛ ظریف نامه ای به AFC نداده

ورزش > مدیریت ورزش – سایت فدراسیون فوتبال نوشت؛ فدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای اعلام نمود که وازرت امورخارجه نامه‌ای به AFC ارسال نکرده است.

پیرو درج برخی اخبار در رسانه‌‌های گروهی مبنی بر ارسال نامه توسط وزیر امور خارجه به کنفدراسیون فوتبال آسیا و به منظور تنویر افکار عمومی در این خصوص اعلام می‌‌شود خـبـر فوق الذکر صحت ندارد و وزیر امور خارجه کشورمان هیچ نامه ای را به AFC ارسال نکرده است.
لازم به توضیح است، کنفدراسیون فوتبال آسیا خواستار اعلام نظر دولت‌‌های دو کشور ایران و عربستان راجع به روابط دو جانبه شده بود که پیرو استعلام فدراسیون فوتبال از وزارت امور خارجه، نظریه کارشناسی در این زمینه اعلام شد. به همین دلیل این فدراسیون ارسال هرگونه نامه ای از سوی وزارت امور خارجه به کنفدراسیون فوتبال آسیا را تکذیب می‌‌کند.

۲۵۲ ۴۳

 

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.