فدراسیون فوتبال عربستان: با تیم ملی ایران در این کشور بازی نمی‌کنیم

فدراسیون فوتبال عربستان ۲۴ ساعت پیش از قرعه‌کشی مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی فوتبال تأکید نمود که در صورت همگروه شدن نه تنها با تیم ملی ایران بلکه با تیم عراق هم در خاک ایران به میدان نخواهد رفت.

فدراسیون فوتبال عربستان: با تیم ملی ایران در این کشور بازی نمی‌کنیم

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از ایسنا و برگرفته از عیون الخلیج، تیم ‌های ملی فوتبال عربستان و ایران به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه راه پیدا کرده‌اند و این احتمال وجود دارد که با هم در یک گروه قرار گیرند.

فدراسیون فوتبال عربستان قبل از قرعه کشی اعلام نمود که حتی اگر با ایران در یک گروه قرار گیرد در خاک ایران به میدان نخواهد رفت و کنفدراسیون فوتبال آسیا باید کشور بی طرف را به عنوان میزبان بازی تیم ملی عربستان با ایران در نظر بگیرد.

فدراسیون فوتبال عربستان با ریاست احمد العید تأکید نمود که نه تنها با ایران، بلکه با تیم ملی فوتبال عراق هم در خاک ایران به میدان نخواهند رفت، چرا که بازی ‌های تیم ملی فوتبال عراق هم به خاطر شرایط ناامنی که در این کشور وجود دارد قرار است که در ایران برگزار شوند و سران فدراسیون فوتبال عربستان تأکید کردند که حتی در ایران هم به مصاف تیم ملی فوتبال عراق نخواهند رفت و باید بازی در کشور ثالث برگزار شود.

طلال بن حسن آل الشیخ، رئیس کمیته رسانه‌ای فدراسیون فوتبال عربستان هم تأکید نمود که موضع‌گیری این فدراسیون برای بازی با ایران و نماینده‌‌های ایران در رقابت‌‌های مختلف هیچ تغییر نخواهد نمود و تیم ‌های ملی عربستان هم همچون باشگاه‌‌های این کشور در خاک ایران به میدان نخواهند رفت.

قرار است که آیین قرعه کشی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه روز سه شنبه در مالزی برگزار شد تا ۱۲ تیم راه یافته به این مرحله حریفان خود را بشناسند.

 

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۱ April 2016 | 10:29 am منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 4
  • ۲۲ فرو ۹۵
  • دسته‌بندی نشده
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.