فراخوان تویوتا برای رفع نقص صدها هزار دستگاه خودرو


 
images/20071129/toyota.jpg
 
جام جم آنلاین: گروه خودروسازی تویوتا، غول خودروساز ژاپن و جهان اعلام کرد ، ۲۶۴ هزار دستگاه از خودروهای تولیدی اش را برای رفع نقص فرا خوانده است.

به گزارش شبکه BBC ، گروه خودروسازی تویوتا اعلام کرد ، در پی تایید نقص در سیستم سوخت رسانی در مدل های کراون ، مارک ایکس و دو مدل لگزوس GS و IS و احتمال نشت سوخت از آنها ۲۶۴ هزار دستگاه خودرو از این مدل ها که بین دسامبر۲۰۰۳ تا دسامبر ۲۰۰۵ تولید شده اند را برای رفع نقص فراخوانده است.

بخش اعظم خودروهای فراخوانده شده در بازار ژاپن فروخته شده و ۴۹ هزار دستگاه آنها در بازارهای ایالات متحده ، بریتانیا و کانادا به فروش رفته اند.
گروه تویوتا افزود ، تاکنون ۳۹ مورد نشت سوخت در این مدل ها گزارش شده اند که خوشبختانه منجر به حادثه ای ناگوار نشده است.

در نیمه ماه اکتبر نیز گروه تویوتا بیش از ۴۷۰ هزار دستگاه خودروی تولیدی اش که در ژاپن به فروش رفته بودند را برای رفع نقص فرا خوانده بود.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 16
  • ۰۹ آذر ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.