«فراموشی» رضا ایرانمنش به پایان می‌رسد

با پایان یافتن تصویربرداری «فراموشی»، کار تدوین این فیلم تلویزیونی آغاز شد.به گزارش گروه دریافت خبر سرویس تلویزیون ایسنا، این فیلم از ۱۷ بهمن ماه ۱۳۸۵ به کارگردانی رضا ایرانمنش کلید خورد و تصویربرداری آن پس از ۲۳ جلسه در ۱۰ اسفند به پایان رسید.


فیلمنامه فراموشی که به صورت مشترک سیدسعید رحمانی و اعظم تندرو نوشته شده است داستان این فیلم روایت مردم کارخانه‌داری به نام بهرام خالصی است که از سوی کارمندانش مورد سوء قصد قرار می‌گیرد و کتک مفصلی می‌خورد. آن‌ها پس از کتک زدن او کیف، وسایل و همه اوراق شناسایی‌اش را هم به سرقت می‌برند، اما به هر حال ترتیب او به بیمارستان منتقل می‌شود و از مرگ نجات می‌یابد اما بعد از به هوش آمدن معلوم می‌شود دچار فراموشی شده و به طور موقت حافظه‌اش را از دست داده است.


برخی بازیگران این فیلم عبارتند از جلیل فرجاد، محمد مختاری، اسماعیل سلطانیان، سیما مطلبی، رضا بنفشه خواه، سیروس میمنت، یوسف برزین هستند.


فراموشی از تولیدات گروه فیلم و سریال شبکه تهران است که به زودی از این شبکه پخش می‌شود.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.