فرزاد حسنی پیشی مانکن شد!

فرزاد حسنی پیشی مانکن شد!

فرزاد حسنی که به تازگی بیشتر از حرفه اصلی اش یعنی مجری گری به بازیگری رو آورده و در چند فیلم و سریال به عنوان بازیگر حاضر شده، در قسمت دوم برنامه «شبکه خانگی عموپورنگ» که این روزها به بازار آمده هم به عنوان دوست عموپورنگ نقش ایفا کرده است.

هفت صبح: فرزاد حسنی که به تازگی بیشتر از حرفه اصلی اش یعنی مجری گری به بازیگری رو آورده و در چند فیلم و سریال به عنوان بازیگر حاضر شده، در قسمت دوم برنامه «شبکه خانگی عموپورنگ» که این روزها به بازار آمده هم به عنوان دوست عموپورنگ نقش ایفا کرده است.

او آنقدر با همراهی سه گربه عروسکی و آوازه خوان این مجموعه، فضای شادی ایجاد کرده که بازی اش حتی خود عموپورنگ و امیرمحمد را هم تحت الشعاع قرار داده. این مجری با سابقه که بعد از بازی در فیلم «در امتداد شهر» امسال با فیلم «آمین خواهیم گفت» به جشنواره فیلم فجر آمد، در سریال «مسیر انحرافی» بهرنگ توفیقی هم که یکی از گزینه های شبکه سه برای عید نوروز است، بازی کرده است.

حسنی این روزها علاوه بر بازی در «شبکه خانگی عموپورنگ»، خودش را برای اجرای مراسم تحویل سال نوی شبکه سه هم آماده می کند. او گویا قصد دارد بعد از محک زدن بازیگری، بار دیگر گریزی به دنیای اجرا در رسانه ملی داشته باشد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما
تصویر پیدا نشد نظر سنجی ۲۵ مرد ۹۱
تصویر پیدا نشد رنگ عشق ۱۱ خرد ۹۱

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.