فرهاد کاظمی در یک قدمی مس کرمان

مدیرعامل باشگاه مس کرمان از احتمال انتخاب فرهاد کاظمی به عنوان سرمربی جدید این تیم خبر داد.


نیک‌نفس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: برای انتخاب سر مربی جدید تیم مس با چهار گزینه مذاکراتی را انجام دادیم که دو نفر از این ۴ گزینه در حال حاضر در لیگ برتر هدایت تیم‌های مختلف را بر عهده دارند. اما به احتمال ۹۰ درصد فرهاد کاظمی امشب به عنوان سرمربی جدید تیم انتخاب خواهد شد.


وی افزود: کاظمی از مربیان باسابقه فوتبال ایران است و اعتقاد داریم که می‌توانیم با او ادامه لیگ برتر را با نتایج مناسب به انجام برسانیم.


نیک نفس درباره جدایی دست‌نشان از تیم مس کرمان گفت: بهتر است که درباره رفتن دست‌نشان از تیم مس از واژه برکناری استفاده نکنیم چرا که ما در گفت‌وگوهای دوستانه توافق کردیم که برای به دست آوردن نتایج بهتر تیم به یک شوک نیاز دارد و دست‌نشان نیز به راحتی این مساله را پذیرفت. باور داشتیم که در نیم فصل دوم تیم سیر نزولی طی می‌کرد بنابراین تصمیم گرفتیم که به همکاری خود پایان دهیم اما بی‌تردید تمامی حق و حقوق وی پرداخت خواهد شد.


مدیرعامل مس در پایان درباره‌ی حکم کمیته انضباطی مبنی بر انجام یک بازی خانگی بدون حضور تماشاگران گفت: به نظر من این رای عادلانه بود و ما این رای را با کمال میل می‌پذیریم چرا که به عدالت شاه‌حسینی و همکاران او در کمیته انضباطی ایمان داریم.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 17
  • ۲۹ اسف ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.