فروش اینترنتی “آیات شیطانی دوم”

ayatheytani2.jpgتوطئه جدید دشمنان پیامبر (ص) ؛ علیرغم اعلام عدم انتشار کتاب موهن «جواهر مدینه» تبلیغ اینترنتی برای پیش فروش این کتاب با استفاده از سایت آمازون انگلستان آغاز شده است.در این آگهی اعلام گردیده است که قیمت اصلی این کتاب ۱۱ پوند می‌باشد. در این سایت همچنین آمده است که کتاب مذکور هنوز رسما انتشار نیافته است ولی کسانی که به عنوان پیش خرید پول به حساب مربوطه واریز کنند کتاب را به محض انتشار دریافت خواهند کرد. قبلا اعلام شده بود که این کتاب منتشر نخواهد شد.

اما اکنون این کتاب بر روی اینترنت منتشر گردیده و با قیمت ۱۱ پوند انگلیسی در اختیار خوانندگان قرار می‌گیرد و تضمین هایی نیز در این خصوص ارائه شده است.
به نظر می‌رسد که کتاب موهن «جواهر مدینه» که درباره زندگی “عائشه” همسر پیامبر اسلام (ص) توسط شخصی به نام «شری جونز» نوشته شده، تصویری غیر واقعی از ایشان ارائه داده است ؛ لذا برخی آن را به حق “آیات شیطانی دوم” نامیده‌اند.
در همین حال «دنیس اسپلبرگ» استاد تاریخ اسلام در دانشگاه تگزاس که پیش از چاپ این کتاب را خوانده است، آن را خلاف تاریخ واقعی اسلام و در صورت انتشار توهین به مقدسات دینی دانسته است.
انتشارات معروف «رندوم هاوس» آمریکا که با پرداخت یکصدهزار دلار به نویسنده کتاب، قصد داشت آن را منتشر کند اما با اظهارات این استاد تاریخ اسلام دانشگاه تگزاس نظر خود را عوض کرد و طبق خبرها اعلام کرده است که قصد توهین به مقدسات دینی را ندارد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 29
  • ۲۳ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.