فروش فوری محصولات ایران خودرو با هدایای نقدی/ اسفند ۹۴

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات ایران خودرو می‌ رساند، شرایط فروش فوری قطعی “نوروز ۹۵” به شرح جدول پیوست از روز شنبه …

فروش فوری محصولات ایران خودرو با هدایای نقدی/ اسفند 94

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات ایران خودرو می‌ رساند، شرایط فروش فوری قطعی نوروز ۹۵ به شرح جدول پیوست از روز شنبه ۹۴/۱۲/۱۵ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت ارائه می گردد. 

شرایط و توضیحات بخشنامه :

نکته مھم: کلیه برنامه ھای فروش ھای این بخشنامه در سال ۹۵ فاکتور خواھند شد. لذا در صورت رزرو نمودن خودروھای امانی برای این بخشنامه تا پایان سال ۹۴، امکان تخصیص نخواھند داشت. 

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از ایران جیب، در این بخشنامه به کلیه خانواده خودروھا به جز خانواده دنا و تندر E2 دستی کارت ھدیه – مطابق جدول پیوست – اعطا خواھد شد و مبالغ ارائه شده بر اساس دستورالعمل ابلاغی شورای ملی رقابت می‌ باشد. 

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۱۰ صبح روز شنبه مورخ ۹۴/۱۲/۱۵ می باشد :

فروش فوری محصولات ایران خودرو با هدایای نقدی/ اسفند ۹۴

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۳ March 2016 | 2:51 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.