فروش یک روزه‌ آثار هنری به نفع مبتلایان به سندروم داون

فروش یک روزه‌ آثار هنری به نفع مبتلایان به سندروم داون

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از خبرگزاری مهر، فروش یک روزه آثار هنری به نفع افراد و کودکان مبتلا به سندروم داون، عصر روز جمعه ۱۴ اسفند ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ در محل گالری «نگر» برگزار می‌ شود.

در متن دعوت نامه این فروش یک روزه آمده است:

«به بهانه‌ هنر و با همکاری بخشی از جامعه‌ هنرهای تجسمی به یاری افراد و کودکان سندروم داون می‌ رویم.

مسئولیت اجتماعی تنها پرداختن محض به مسائل انسانی در قالب مضامین هنری، یا ارائه‌ دیدگاه در شبکه‌‌های اجتماعی، آن هم فقط در حاشیه‌ امن و بدون هزینه، نیست. گاهی در نزدیکی ما انسان‌هایی هستند که با چالش‌‌ها و نیازهایی جدی مواجه‌اند، چالش‌هایی که برای بسیاری از ما پیش پا افتاده به نظر می‌‌رسند. در چند سال اخیر، پروژه‌ جهانی «دیوار ۴٧» به همت پزشک مبدع این طرح، «آزاده عباس‌زاده» با نمادی شهری به نام «دیوار ۴٧» – به نشانه‌ تعداد کروموزوم‌‌های افراد داون- توانسته در شهرهای مختلف ایران، تلنگری باشد برای توجه بیش‌تر به این افراد و بالا بردن امید و توان زندگی در میان آن‌‌ها. این پروژه  که با هزینه‌ شخصی شکل گرفته است، امروز به یک بنیاد تبدیل شده و اکنون به بهانه‌ هنر و با همکاری بخشی از جامعه‌ هنرهای تجسمی، نیازمند همیاری همه‌ کسانی است که توان آن را دارند تا شروعی برای حمایت جدی از این افراد و به‌ ویژه کودکان داون را رقم بزنند.

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۳ March 2016 | 2:23 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.