فریادهای زن جوان ۳ شرور آدم ربا را به دام انداخت

جمعه ۲۶ آبان ماه ۱۳۸۵ ۲۲:۴۸
۳ سرنشین یک خودروی پیکان که قصد ربودن یک زن جوان را داشتند ، با فریادهای این زن و حضور بموقع مردم ، دستگیر و تحویل پلیس شدند.
به گزارش جام جم ، روز پنجشنبه گذشته عابران در خیابان پیروزی تهران با شنیدن فریادهای کمک خواهی یک زن جوان در حاشیه خیابان که از سوی ۳ جوان شرور مورد حمله قرار گرفته بود و آنها سعی می کردند به زور او را سوار خودرویشان کنند ، به یاری او شتافتند و با سدکردن راه فرار شرورهای آدم ربا ، موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش کردند.

دستگیری متهمان

با عزیمت ماموران انتظامی به محل و دستگیری ۳ جوان شرور و راننده خودرو ، پرونده ای در این ارتباط تشکیل و به دادسرای جنایی تهران ارسال شد.با تحقیق از متهمان در دادسرای جنایی ، ابتدا زن جوان به عنوان شاکی پرونده گفت : وقتی در انتظار وسیله نقلیه بودم تا به محل سکونت خود بروم ، یک خودروی پیکان مقابلم توقف کرد و زمانی که متوجه سرنشینان جوان آن شدم ، از سوار شدن به خودرو منصرف شدم که ۳ سرنشین خودرو پس از انصراف من ، به سویم حمله ور شده و به زور می خواستند مرا سوار خودرو کنند که با فریاد ، از مردم درخواست کمک کردم.
به دنبال این شکایت ، راننده خودرو نیز عنوان کرد: به صورت دربستی از سوی ۳ متهم خودروی او کرایه شده بود و او هیچ نقشی در آدم ربایی نداشته است.
بنابراین گزارش ، با تحقیق از ۳ متهم دستگیر شده ، دادیار پیرگزی در شعبه سوم دادیاری دادسرای جنایی قرار قانونی را در ارتباط با هر سه متهم صادر کرد و پرونده برای تحقیقات و بررسی سوابق متهمان به پلیس آگاهی ارجاع شد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 20
  • ۲۸ آبا ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.