فرکی: غمگینی برانکو برای فوتبال ایران است

تمرینات تیم ملی فوتبال کشورمان پس از یک روز استراحت از صبح امروز با حضور شانزده بازیکن در محل کمپ تیم‌های ملی فوتبال برگزار می‌شود و این در حالی است که با تجربه‌های تیم ملی در اردوی فعلی بازیکنانی همچون رضا عنایتی، حسین کعبی و ابراهیم میرزاپور هستند.


حسین فرکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی با انگیزه‌ی بالایی تمرین می‌کنند تا در لیست نهایی اعزامی به جام جهانی قرار بگیرند و این مساله را می‌توان در چگونگی تمرین کردن آنها مشاهده کرد. ما نسبت به پتانسیل بازیکنان تیم ملی ایمان داریم و آنها بارها ثابت کرده‌اند در شرایط سخت کارهای بزرگی انجام داده‌اند.


وی درباره‌ی غمگینی برانکو از چگونگی وضعیت تمرینات تیم ملی ، گفت: غمگینی برانکو به خاطر تیم ملی کشورمان و موقعیتی است که تیم ملی در پیش خواهد داشت. کادر فنی تیم ملی پیشتر برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی را ارایه کرده و هم اکنون که قصد اجرای این برنامه را داریم متاسفانه می‌بینم که بازیکنان‌مان همچنان درگیر لیگ قهرمانان و جام حذفی هستند.


فرکی ادامه داد: البته جای خوشحالی دارد که بر طبق تصمیمات فیفا، لیگ برتر کشورمان سر موقع به پایان رسید اما، باید بپذیریم که بخشی از این مشکلات تیم ملی، مربوط به کنفدراسیون فوتبال است که با برنامه‌ریزی بسیار غلط خود، تیم‌های ملی آسیا را دچار معضلات بسیاری کرده است.


وی با بیان این که بهتر بود در اردوی سوییس تمامی بازیکنان را به همراه می‌بردیم، افزود: پس از پایان اردوی سوییس و برای آماده‌سازی تیم ملی دو دیدار دوستانه در خرداد داریم، دیدارهایی که مدت‌هاست مردم کشورمان در انتظار آن بودند اما، متاسفانه در شرایط فعلی با این مشکلات روبه‌رو هستیم و طبیعی است که غمگینی برانکو امری عادی باشد. ما نیز به همان نسبت ذهنمان مشغول این مساله است اما، از نظر اردویی، امکانات و تجهیزات. همه چیز فراهم است و بازیکنان حاضر در اردو بهترین شرایط را دارند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 14
  • ۱۷ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.