فرگوسن: رونالدو ۴۱ گل بزند او را می‌بخشم

سرمربی شیاطین سرخ که برای فصل آینده انتظار زیادی از مهاجم پرتغالی تیمش دارد به پایگاه اینترنتی Sky Sport گفت: «تنها در صورتی رونالدو را خواهم بخشید که فصل آینده ۴۱ گل به ثمر برساند.»


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پس از اینکه پرونده انتقال احتمالی رونالدو به رئال مادرید بسته شد سرالکس فرگوسن سرمربی منچستریونایتد با اشاره به پیشرفت قابل توجه رونالدو طی سال‌های اخیر گفت: «فصل گذشته زمانی که او به رکورد ۲۵ گل دست پیدا کرد، هیچ کس فکر نمی‌کرد که بتواند بهتر کار کند اما، من او را باور داشتم.»


وی افزود: «انتظار پیشرفت را از او داشتم همان طوری که برای فصل آینده هم انتظار پیشرفت بیشتر را از او دارم. بدون شک حالا شرایط متفاوت است. بین ۲۵ تا ۴۲ گل تفاوت بسیاری وجود دارد. بنابراین تنها در صورتی او را می‌بخشم که بتواند حداقل ۴۱ گل به ثمر برساند. مطمئن هستم که فصل آینده نیز رونالدو فوق‌العاده خواهد بود.»


رونالدو در فصل گذشته ۴۲ گل در تمامی رقابت‌ها برای منچستریونایتد به ثمر رساند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 23
  • ۱۸ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.