فضای جلسه با کی‌روش مثبت بود/ تشکیل کارگروه برای پشتیبانی از تیم ملی

فضای جلسه با کی‌روش مثبت بود/ تشکیل کارگروه برای پشتیبانی از تیم ملی

شهرام دبیری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، درباره جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی اظهار کرد: کی روش در جلسه امروز حضور داشت و درباره کمبودها و امکانات مورد نیازش توضیحات کاملی رو کرد. تمام اعضای هیات رئیسه هم موافق بودند که باید امکانات برای ماندن و ادامه کار سرمربی تیم ملی فراهم شود.

وی افزود: قرار شد تا کارگروهی تشکیل شود تا برای پشتیبانی از تیم ملی و فراهم آوردن امکانات برنامه ریزی کنند.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درباره تقابل کارلوس کی روش با علیرضا اسدی دبیر فدراسیون بعد از درگیری رسانه ای این دو نفر، گفت: در مجموع جو خوبی در جلسه حاکم بود. هم کی روش و هم اسدی صحبت هایی را انجام دادند. حتی در بعضی مسائل که کی روش صحبت می‌ کرد، تأکید داشت که آقای اسدی از نظر پزشکی به این مسائل آگاه است و دبیر فدراسیون هم حرف ‌های او را تایید می‌ کرد.

دبیری درباره درخواست ‌های کی روش در این جلسه توضیح داد: کی روش خواهان ارج، اعتماد، زمین مناسب برای تمرین تیم ملی، پرواز چارتر برای بازی ‌های تیم ملی و مسائلی از این دست بود تا با پیش‌بینی همه جانبه، خود را برای مسابقات انتخابی جام جهانی آماده کند.

وی در خصوص کارگروه پیشنهادی برای تیم ملی اظهار کرد: این کارگروه را ما به کی روش پیشنهاد دادیم و قرار است در بخش دوم جلسه هیات رئیسه درباره آن صحبت کنیم.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با منتفی دانستن استعفای سرمربی تیم ملی تأکید کرد: کی روش در تیم ملی به کارش ادامه خواهد داد.

دبیری در پایان درباره صحبت ‌های مربی دروازه بان ‌های تیم ملی تصریح کرد: من با آقای گاسپار سلام و علیک مختصری داشتم ولی صحبت کی روش این بود که باید به خودمان و تیم ملی ارج بگذاریم.

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۹ April 2016 | 2:08 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 11
  • ۲۰ فرو ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.