فهرست اصولگرایان هنوز نهایی نشده/ حداد عادل: گمانه زنی نکنید

سیاست > احزاب و شخصیت‌ها – نسیم انلاین نوشت: سخنگوی ائتلاف اصولگرایان انتشار برخی اسامی به عنوان لیست نهایی نامزدهای اصولگرایان را گمانه‌‌زنی دانست و گفت: فهرست اصولگرایان هنوز نهایی نشده است.

غلامعلی حدادعادل سخنگوی ائتلاف اصولگرایان درخصوص برگزاری هفتمین جلسه شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان اظهار داشت: دراین جلسه نتایج ۳نظرسنجی شامل نظرسنجی از تشکل‌ها اصولگرا، نامزدهای اصولگرا و مردم مطرح شد و همچنین سیاست‌های کلی حاکم بر رسیدن به فهرست نهایی مورد تصویب قرارگرفت. همچنین قرار شد  همایش سراسری اصولگرایان پنج‌شنبه ساعت ۱۵در ورزشگاه شیرودی برگزار شود.

وی با اشاره به انتشار لیستی از نامزدهای اصولگرا در روزهای اخیر در برخی رسانه‌ها به عنوان لیست نهایی، این اسامی را صرفاً گمانه‌‌زنی دانست و گفت: فهرست اصولگرایان هنوز نهایی نشده است.

۲۷۲۱۹

 

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.