فواید موز با تغییر رنگ پوستش عوض می‌ شود

فواید موز با تغییر رنگ پوستش عوض می‌ شود

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از خبرنگار مهر، موز یکی از پر مصرف ترین میوه ‌ها در جهان است، به ویژه با توجه به فوایدی که برای سلامت بدن دارد و طبق مراحل رشد و رسیده شدن تغییر می‌ کند و این تغییرات مراحل در رنگ پوست خارجی اش نمایان می‌ شود. طبق گزارش سایت “For Living Strong” که به مسائل مربوط به بهداشت وسلامت می‌ پردازد، موز از میوه هایی است که پر از پتاسیم و منیزیم و ویتامین ‌های آ، ب و ث است.

نگاهی گذرا به برخی از فواید موز بر بنیاد مراحل رشد و رسیده شدن

موز سبز: حاوی شکر به مقدار بسیار ناچیز است که در کاهش وزن می‌ تواند مفید باشد و علاوه بر این دارای مواد ضد اکسید شدن و پر از باکتری پروبیوتیک است که برای دستگاه هاضمه و روده ‌ها بسیار مفید است. همچنین موز سبز در جذب مواد غذایی به شکل بهتر کمک می‌ کند.

موز زرد: حاوی شکر به میزان بالا است لذا برای کسانی که بیماری ‌های قند دارند مناسب نیست اما در عین حال برای بقیه مردم یک وعده غذایی سبک و غنی است.

موزی که روی آن نقطه ‌های قهوه ای وجود دارد و نشانه رسیده بودن آن است حاوی میزان بالایی از ماده TNF است که علیه سرطان عمل می‌ کند و مانع از رشد و گسترش سلول ‌های سرطانی می‌ شود.

همچنین موز «سیاه شده» که بسیار رسیده باشد در مقابله با سلولهای غده ‌های سرطانی و متوقف ساختن رشد و گسترش شان مفید است.

مطلب بالا در حوزه سلامت، تغذیه و تناسب اندام و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۴ May 2016 | 11:02 am منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.