فیروز کریمی استعفاء داد

فیروز کریمی سرمربی تیم فوتبال استقلال اهواز از سمت خود استعفاء داد.


به گزارش خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، فیروز کریمی که با استقلال اهواز در ششمین دوره‌ رقابتهای لیگ برتر نتایج خوبی را کسب کرده بود روز گذشته به صورت رسمی از سمت خود استعفاء داد.


کریمی که تیمش تا پایان هفته بیست ودوم در جایگاه سوم لیگ برتر قرار گرفته بود در باره استعفای خود به خبرنگار ایسنا، گفت: به دلیل غیبتهای مکرر کادر مدیریتی باشگاه، وظایف اجرایی و فنی در باشگاه توامان بر روی دوش بنده بود. بنابراین تصمیم گرفتم که از سمت خود استعفاء دهم، چرا که در اختیار داشتن مسوولیت‌های اجرایی و فنی به صورت همزمان کار را بر من سخت کرده بود، به همین دلیل استعفای خود را در دیدار حضوری با مدیر عامل باشگاه که در دبی حضور دارد به وی تقدیم کردم .


وی افزود: البته شفیع‌زاده با استعفایم موافقت نکرده است اما به طور قطع با شروع تمرینات استقلال اهواز من با این تیم ادامه همکاری نخواهم داد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 10
  • ۲۹ اسف ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.