فیروز کریمی در راه الوصل؛ کریمی: علاقه‌ی دو طرف به سال ۹۲ بازمی‌گردد

فیروز کریمی برای انجام گفت و گو به منظور هدایت تیم الوصل امارات امشب راهی دبی می‌شود.


فیروز کریمی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: صحبت‌های اولیه را با سران الوصل انجام داده‌ام و امشب برای مذاکرات رو در رو راهی امارات خواهم شد.


وی درباره‌ی دلیل علاقه‌مندی سران این باشگاه برای به خدمت گرفتن او گفت: سابقه‌ی علاقه‌ی دوطرفه‌ی ما به سال ۱۹۹۲ و رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا و قهرمانی پاس بازمی‌گردد. در همان زمان تمام تیم‌های مسلمان تصمیم گرفتند از مربیان صرب استفاده نکنند. در آن زمان مربی الوصل نیز اهل یوگسلاوی بود و به همین دلیل مذاکرات با آنها انجام شد اما، به دلیل آن‌که من افسر نیروی انتظامی بودم برای من ممکن نبود که هدایت این تیم را بر عهده بگیرم. در این چند ساله فرهاد مجیدی هم عامل دیگری شد تا من به الوصل دعوت شوم اما، دلایلی مانع از این امر شده بود.


کریمی ادامه داد: اما هم‌اکنون شرایط به گونه‌ای است که می‌توان نسبت به حضور من در این تیم امیدوار بود. آنها کارنامه‌ی مرا خواسته‌اند، من نیز آن را ترجمه کرده و برای سران باشگاه الوصل خواهم برد تا به صورت رو در رو مذاکره کرده و خواسته‌های دو طرف مطرح شود.


وی در پاسخ به این سوال که آیا از تصمیم‌های ناگهانی و نگرش نتیجه‌گرای سران باشگاه‌های عربی هراس ندارید؟ گفت: یکی از عامل‌های اساسی من در این گفت و گوها همین مورد خواهد بود که آیا آنها بر مبنای داشته‌هایشان انتظار دارند یا خیر. اگر انتظار آنها فراتر از موجودی‌شان نباشد، مذاکرات جدی‌تر دنبال خواهد شد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 21
  • ۰۵ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.